Програмування для підлітків

Програмування ІТ, Для підлітків

  Освітній центр “YOLO” пропонує програму “YOLO IT TEENS” - програмування для школярів. Ключовий складник занять - цікава і пізнавальна практика, котра дозволяє осягнути теоретичні знання у простій та доступній формі і розвиває креативне мислення, фантазію, винахідливість.

  Важливо, що навчання за програмою “YOLO IT TEENS” зміцнить у вашій дитині дух дослідника і зорієнтує на досягнення конкретних цілей при розробці власних проектів. Школярі, які у нас навчаються, постійно беруть участь у змаганнях з програмування, стають фіналістами тематичних конкурсів. Ми навчаємо створювати сайти та веб-додатки, вільно користуватися набором інструментів, включаючи HTML- та CSS-шаблони, для типографіків, веб-форм, блоків навігації та інших компонентів веб-інтерфейсів, а також технології РНР та JavaScript. Програма “YOLO IT TEENS” розроблена для школярів 12-16 років, які цікавляться програмуванням та хочуть розширити свої знання та уміння, планують обрати професію в ІТ напрямку чи оволодіти базовими основами з програмування. Існують групи різного рівня підготовки: від перших кроків і знайомства з комп'ютером до просунутого рівня у сфері програмування. Крім мов програмування, курсів веб-розробки та дизайну, є також можливість відвідувати групу з технічної англійської для дітей.

  Курси програмування для школярів від “YOLO IT TEENS” зручно поєднані з навчальним роком: з вересня по травень. Програма курсу розбита на теми, що включають об'ємні теоретичні і практичні блоки. Стартуємо з 10.09.2018.