Зв'язок з YOLO LOGO
Відправити
Записатись на курс

YOLO святкує триріччя!

Цього року 24 лютого освітній центр “YOLO  святкуватиме свій третій день народження. Три роки роботи у сфері освіти стали справжнім бойовим хрещенням та змогою впевнено заявити про себе. Це був час і злетів, і падінь, час навчання та самовдосконалення, адже без помилок не буває перемог, якими “YOLO” вже може пишатися. Серед успіхів – перемога в номінації «Підприємець року 2016». В активі також незабутня поїздка з дітьми  з м. Івано-Франківськ до США (м. Арлінгтон) за підтримки Асоціації міст-побратимів Івано-Франківськ-Арлінгтон (“Ivano-Frankivsk Committee-Arlington Sister City”). Але найбільша гордість колективу “YOLO” – це слухачі і найприємніше згадувати саме ті моменти, коли випускники успішно закінчують навчання, дякують за набуті знання, а також рекомендують нас своїм знайомим.

YOLO” – це якісні освітні послуги, які допомагають досягнути найкращих результатів у вивченні мов. Викладачі – це віддані своїй справі професіонали, з якими вивчення мови стане захоплюючою пригодою. У “YOLO” ви можете вивчити та вдосконалити знання з англійської, німецької, польської, французької, італійської мов; а ваші діти мають чудову можливість практикувати англійську мову на заняттях з носієм мови!

З нагоди триріччя колектив “YOLO” підготував подарунки усім, хто прагне самовдосконалення. На своїй офіційній сторінці в Facebook “YOLO” розігрує сертифікат на три місяці навчання! Якщо ви виконаєте умови розіграшу, то отримаєте можливість вивчити чи вдосконалити знання іноземної мови. Умови розіграшу шукайте на сторінці https://www.facebook.com/YOLO.if.ua/
Переможця буде обрано 21 лютого за допомогою он-лайн сервісу random.
P.S. У розіграші беруть участь лише жителі Івано-Франківська!
З любов’ю, 
YOLO

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(7 голосів, в среднем: 5 из 5)

Контакти

Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
вул. Грушевського 14

yolo.if.ua@gmail.com

+38 067 323 80 39
+38 095 00 51 444