Зв'язок з YOLO LOGO
Відправити
Записатись на курс

YOLO любить дітей та підлітків англійською мовою!

Вивчення іноземних мов у дитячому та підлітковому віці має позитивний вплив не тільки на власне знання лексики, граматики чи фонетики, а й на навички спілкування іноземними мовами, на самооцінку дитини та розуміння власної відповідальності за налагодження комунікації. Обмеження шкільної програми не дають змоги навчитися спілкуватися іноземною мовою, а тому додаткові заняття у сучасний вік глобалізації та відкритих кордонів стають життєвою необхідністю для тих, хто дбає про майбутнє своїх дітей.

Курси іноземних мов «YOLO» пропонує вивчення англійської мови для дітей віком від 7 років. Програма враховує особливості кожної дитини, поєднує як ігрові, так і комунікативні аспекти, роботу над фонетикою, лексикою, граматикою. На заняттях ваші дітки поринуть у позитивну атмосферу, яку створюють наші досвідчені та фахові вчителі, що сприятиме швидкому засвоєнню матеріалу і допомагатиме подолати психологічні бар’єри у спілкуванні іноземною мовою. Найпопулярнішою іноземною мовою у світі є англійська мова, вивчаючи яку, дітям відкриваються можливості спілкуватися вільно не лише рідною мовою, але й іноземною.

Ми пропонуємо вивчення англійської мови для дітей та підлітків у таких вікових групах: SmartKids (7-9 років), BrightKids (10-12 років), YOLO-TEENS (13-15 років).

Ми не просто вчимо – ми любимо наших дітей англійською мовою!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(26 голосів, в среднем: 4.3 из 5)

Контакти

Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
вул. Грушевського 14

yolo.if.ua@gmail.com

+38 067 323 80 39
+38 095 00 51 444