Зв'язок з YOLO LOGO
Відправити
Записатись на курс

YOLO City Camp

англійська мова для дітей Івано-Франкіськ

Літо – найулюбленіша пора року багатьох людей. Якщо використовувати дитячу «інтерпретацію», то цей період найщасливіший, бо з’являється безмежна кількість вільного часу та можливостей для розваг. Тільки ось для батьків виникають додаткові проблеми: Чим зайняти дитину у літні канікули? Як зацікавити малечу у поглибленні знань. Команда “YOLO” вже третій рік підряд втілює в життя цікавий проект “YOLO City Camp”, який вирішує ці питання!

“YOLO City Camp” – це мовний табір для дітей віком 8-15 років, де вони мають змогу вдосконалити знання англійської та польської мов, вивчати китайську, що дає змогу розширити кругозір та отримувати більші переваги, і заповнити вільний час цікавими моментами, про які не соромно написати у творі «Як я провів літо».

Процес навчання відбувається через комунікацію та інтерактив, що зовсім не схоже на одноманітні заняття у школі. Саме тут діти зможуть використати знання, які отримали за рік навчання (хтось похвалиться великим словниковим запасом, а для когось це буде початком довгого, але цікавого шляху до розуміння іноземних мов), практикувати правильну вимову та комунікаційні навички, адже на уроках такої можливості майже немає через нестачу часу.

А ще – у “YOLO City Camp” заняття з англійської мови проводять справжні американці з вищою освітою та досвідом викладання, тож дітлахи зможуть відчути себе героями іноземних серіалів. Але є одна особливість – при такій взаємодії немає перекладача поруч або субтитрів, тож треба віднайти у пам’яті всі вивчені слова та граматичні схеми для розуміння «Що взагалі тут відбувається? Про що зараз говорять? Чому всі сміються над його словами?». Насправді все не так страшно, бо наші вчителі володіють українською мовою на базовому рівні, тому порозуміння у такому колективі гарантовано!

До цієї «суміші» додаємо також перегляд фільмів та мультфільмів іноземною мовою, а також солодкі перерви, під час яких наші маленькі відвідувачі зможуть поділитися враженнями один з одним. Ось такий літній «коктейль» у нас вийшов! Якраз те, що потрібно у спекотні дні.

Чи варто проводити літо, сидячи вдома перед комп’ютером чи планшетом, коли є цікава альтернатива? У невимушеній атмосфері YOLO наші учні зможуть отримати нові навички, ознайомитися з китайською мовою, покращити англійську вимову, стати майже поляками, а ще знайти нових друзів та познайомитися зі справжніми американцями! Використовуйте літо не тільки для відпочинку, а й для розвитку!

yolo city camp

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(7 голосів, в среднем: 4.9 из 5)

Контакти

Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
вул. Грушевського 14

yolo.if.ua@gmail.com

+38 067 323 80 39
+38 095 00 51 444