Зв'язок з YOLO LOGO
Відправити
Записатись на курс

YOLO City Camp

літній мовний табір Івано-Франківськ

“YOLO City Camp” – проект, який задовольнить бажання дітей та їх батьків у цікавому та корисному проведенні літніх канікул. За допомогою команди професійних викладачів учні 8-15 років вдосконалять уміння та навички з англійської мови, вивчать польську та познайомляться з китайською мовою протягом літа.

Наші заняття зовсім не схожі на шкільні уроки, бо ми використовуємо інтерактивні методи та комунікацію з кожною дитиною чи підлітком. Саме завдяки такому комплексу наші учні досягають великих результатів у вивченні іноземних мов. Тут вони отримують гідний рівень знань та підтримку зі сторони викладачів.

Наш проект – знахідка для батьків! Чому так? Бо завдяки “YOLO City Camp” можна поспілкуватися зі справжніми американцями, тим самим покращити англійську вимову, не виїжджаючи з країни. Не треба сплачувати додаткові кошти для отримання візи, планувати самостійну подорож дитини, бо “YOLO” пропонує краще рішення! Наш унікальний мовний табір – це можливість досягти кращих результатів у навчальному процесі та розвинути особистісні якості, які дуже важливі для правильного формування свого майбутнього.

Зараз саме час, щоб спланувати літні канікули й визначитися з найцікавішими варіантами для дитини! “YOLO City Camp” поєднує розваги та навчання, нові знайомства та саморозвиток. Обирайте найкраще для своєї дитини!
літній табір для дітей з англійською мовою

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосів, в среднем: 4 из 5)

Контакти

Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
вул. Грушевського 14

yolo.if.ua@gmail.com

+38 067 323 80 39
+38 095 00 51 444