Зв'язок з YOLO LOGO
Відправити
Записатись на курс

Як досягнути результатів у вивченні іноземних мов

У сучасному глобалізованому світі знання хоча б однієї іноземної мови є не просто даниною моді, а життєвою необхідністю.

Експерти освітнього центру “YOLO радять:

  1. Знайти мотивацію. Зрозумійте для чого Ви хочете вивчити іноземну мову. Візуалізуйте ситуації, у яких Ви будете використовувати набуті знання, наприклад, закордонні подорожі, можливість допомогти іноземцю зорієнтуватися у місті.
  2. Знайти час. Реально оцініть скільки часу Ви можете присвятити вивченню іноземної мови, адже для ефективного володіння мовою потрібно щодня нею займатися у той спосіб, який Вам до вподоби. Навіть 15 хвилин на день матимуть позитивний ефект, якщо це стане Вашою щоденною звичкою.
  3. Знайти однодумців. Можливо, Ваші друзі чи знайомі теж хочуть вивчити іноземну мову? А якщо знайти нових друзів на обраних Вами курсах іноземних мов? Пам’ятайте, що і формальне, і неформальне спілкування матимуть вагомий вплив на Ваші навички спілкуватися іноземною мовою, а позитивні емоції, з якими однодумці сприйматимуть Ваші успіхи, допоможуть подолати будь-які бар’єри.
  4. Знайти щоденні цікаві іноземні ритуали. Ми радимо щодня вивчати декілька нових слів чи виразів, слухати улюблені пісні, переглядати короткі відео-ролики чи останні новини. Частіше і більше – це кредо в опануванні іноземної мови. Вивчайте нові слова на різну тематику, розмовні фрази, тренуйте вимову і не бійтеся робити помилки.
  5. Знайти Вашого вчителя. Для того, щоб ефективно скласти індивідуальний план дій, варто звернутися до фахівців, які не тільки порадять методику, а й допоможуть знайти мотивацію, спланувати час та стануть Вашими вірними однодумцями у захоплюючому процесі вивчення іноземної мови!

Індивідуальний підхід та значний досвід команди “YOLO допоможе Вам досягнути успіхів у вивченні іноземних мов!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(14 голосів, в среднем: 4.8 из 5)

Контакти

Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
вул. Грушевського 14

yolo.if.ua@gmail.com

+38 067 323 80 39
+38 095 00 51 444