Зв'язок з YOLO LOGO
Відправити
Записатись на курс

Поради від експертів, як вивчити іноземну мову

курси іноземних мов Івано-Франківськ

Вивчення іноземних мов – це спосіб пізнання світу та самого себе. Багатьом не вдається отримати бажані результати лише через вибір найважчого шляху. Ми зібрали поради експертів, які ознайомлять вас з найважливішими кроками у вивченні іноземних мов.

  • Ставте собі прості цілі. Наприклад, вивчити 50 нових слів або нові граматичні конструкцій. Після досягнення цієї цілі переходьте до наступної. 
  • Систематичність – ось, що приводить до успіху! Знайдіть такий спосіб вивчення іноземної мови, який буде приносити задоволення щодня. Для когось це може бути читання книжок, для інших – перегляд комедій в оригіналі. Це відкриває можливість ділитися думками та ідеями, а не відшукувати завчені слова, щоб передати зміст. 
  • Використовуйте кожну можливість для налагоджування дружніх «стосунків» з новою інформацією. Наприклад, прикріпіть на побутові речі папірці з іноземними словами, що допоможе краще та швидше запам’ятати англійські чи польські, а може і китайські еквіваленти. Наповнюйте повсякденне життя цікавими «відкриттями»! 
  • Помилки – це не бар’єр, а досвід. Довіряйте собі, своїм навичкам та розвивайте свою комунікаційну компетентність. Адже помиляється лише той, хто нічого не робить.

Пам’ятайте, що будь-яка іноземна мова – це ключ до потаємних дверей.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голоси, в среднем: 4.5 из 5)

Контакти

Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
вул. Грушевського 14

yolo.if.ua@gmail.com

+38 067 323 80 39
+38 095 00 51 444