Зв'язок з YOLO LOGO
Відправити
Записатись на курс

Китайська мова для всіх!

kursu_kitaiska_mova_Ivano_Frankivsk

Плануєте відвідати нові країни? Чи з’явилась можливість навчатись закордоном? У будь-якому разі Вам потрібне знання іноземних мов, щоб почуватись впевнено. Ні, це не страшно, бо освітній центр «YOLO», як справжній друг, допоможе в навчанні!

Ви помітили, що китайська мова стає все більш популярною? Комусь цікаво вивчати незрозумілі ієрогліфи і розбиратися в їх значеннях, а хтось хоче поїхати працювати у Китай та розуміти місцевих. Освітній центр «YOLO» пропонує Вам дуже цікаву та результативну програму! Кожен знайде тут щось для душі!

Наші заняття діляться на теоретичну та практичну частини, які наповнені інтерактивними завданнями. Під час першої викладач розповідає всі тонкощі нового матеріалу, знайомить з правилами китайської мови – доведеться трошки побути чемним учнем. Потім група переходить до практики, а це як раз час для творіння та вираження себе!

Написання ієрогліфів, візуальне запам’ятовування та промовляння словосполучень виходить кумедним і цікавим, але й результативним. Тож, можете приходити не тільки за знаннями, а й за позитивними емоціями! Такий спосіб побудови занять найефективніший, тому що абсолютно кожен учень зрозуміє нову інформацію, навіть якщо вона йому здається дуже складною. Чому ми впевнені у цьому? Бо під час заняття працює моторна, візуальна та слухова пам’ять, що дає змогу повністю опрацювати матеріал. Тим паче, що ми знаємо, як зацікавити! Тож, наші курси китайської мови в Івано-Франківську допоможуть не тільки розуміти інших, а й самому ділитись думками!

Викладачі «YOLO» обирають власний темп викладання – за одне заняття група встигає розібрати звуки, почитати і вивчити новий матеріал. А ще додайте до цього веселий настрій, дружню атмосферу та підтримку – ось такі в нас заняття! Таким чином китайська мова стає зрозумілою та цікавою, а учні чекають на наступне заняття з захопленням!

Інші центри віддають перевагу розподілу – місяць на вивчення фонетики, потім правильне читання і тільки після цього переходять до граматики. Погодьтесь, що нудна теорія – це просто жах! У такому випадку людям зовсім нецікаво і швидко проходить бажання відвідувати заняття. Тож, обирайте правильний спосіб пізнання нового!

Китайська мова в Івано-Франківську вивчається цікаво та весело разом з «YOLO»! Долучайтесь до нас!

kitaiska_mova_Ivano_Frankivsk

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоси, в среднем: 5 из 5)

Контакти

Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
вул. Грушевського 14

yolo.if.ua@gmail.com

+38 067 323 80 39
+38 095 00 51 444