Зв'язок з YOLO LOGO
Відправити
Записатись на курс

ІНТЕРАКТИВНИЙ ЛИПЕНЬ З “YOLO City Camp”

YOLO City Camp” – двомовний табір, який дає можливість дітям цікаво та корисно провести літні канікули. За допомогою команди професійних викладачів учні 8-15 років вдосконалять знання англійської мови, вивчать польську та матимуть змогу пограти у різні інтерактивні ігри іноземними мовами.

Наші заняття зовсім не схожі на шкільні уроки, адже ми використовуємо сучасні методи та налагоджуємо комунікацію з кожною дитиною чи підлітком. Саме завдяки такому комплексу прийомів наші учні досягають значних результатів у вивченні іноземних мов та отримують високий рівень знань і підтримку зі сторони викладачів.

Наш проект – знахідка для батьків! Чому? Бо завдяки “ YOLO City Camp” можна поспілкуватися зі справжніми американцями і покращити англійську вимову, не виїжджаючи з країни. Не треба сплачувати додаткові кошти на отримання візи, планувати самостійну подорож дитини, бо YOLO” пропонує краще рішення! Наш унікальний двомовний табір – це можливість досягти кращих результатів у навчальному процесі та розвинути особисті якості, які дуже важливі для оптимального саморозвитку.

Наш табір успішно стартував у червні місяці, і Ви ще маєте можливість зареєструвати вашу дитину! Разом із носієм мови діти щодня, з понеділка по п’ятницю, спілкуються на різноманітні теми. На уроках польської вивчають слова і фрази, які допоможуть дітям скласти найпростіші речення, а також грають ігри польською мовою. Останній урок – це урок-релаксація, на якому діти поєднують навчання із розвагами, граючи в англомовні інтерактивні ігри: MAFIA, MONOPOLY, SUPER SCRABBLE, RISK.

Зараз саме час, щоб визначитися із найцікавішими варіантами проведення літніх канікул для дитини! “YOLO City Camp ” поєднує розваги та навчання, нові знайомства та саморозвиток. Обирайте найкраще для своєї дитини!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоси, в среднем: 5 из 5)

Контакти

Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
вул. Грушевського 14

yolo.if.ua@gmail.com

+38 067 323 80 39
+38 095 00 51 444