Зв'язок з YOLO LOGO
Відправити
Записатись на курс

English Speaking Club

англійська мова Івано-Франківськ

Як зацікавити дитину у вивченні іноземних мов? Що потрібно для підвищення мотивації? “YOLO” знає відповідь!

“English Speaking Club” – інноваційний формат навчання, який відрізняється від інших тим, що заняття ведуть американці із досвідом викладання. У нашому колубі функціонують дві групи – для дітей 8-11 років, а також підлітків 12-15 років. У такій групі взаємодіяти доведеться у більшій мірі англійською мовою, оскільки наші гості володіють українською лише на базовому рівні. Але це дуже цікаво, бо треба розвинути суперможливість розпізнавати знайомі слова під час розмови з іноземцем і тільки тоді у нас формується команда справжніх героїв та героїнь. Для більш впевнених дітей  – це можливість показати себе та вдосконалити навички, а для новачків – вивчити англійську мову швидше за інших, оскільки під час занять задіяні всі пізнавальні сфери, що дозволяє «поринути» в англомовну атмосферу всім тілом і душею.

Кожна наша зустріч – це робота у команді, знаходження спільних рішень проблемного завдання, взаємодія з іншими дітьми в англомовному середовищі. За допомогою “English Speaking Club” не тільки підвищується рівень знань, а ще з’являється впевненість у собі, рішучість та готовність відстоювати свою позицію, без чого у дорослому житті дуже тяжко.

Наші учні зауважують, що після кожного заняття вони чекають на наступне, оскільки дух змагань та бажання показати себе краще серед групи, завдяки своїм знанням та навичкам, дуже мотивують.

Ми впевнені, що прекрасне майбутнє чекає на наших відвідувачів, оскільки вже зараз вони не бояться вирішувати проблемні завдання, адже зустріч з іноземцем і подальша спільна робота –  складно, але це відкриває багато нових можливостей!

курси іноземних мов Івано-Франківськ

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосів, в среднем: 5 из 5)

Контакти

Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
вул. Грушевського 14

yolo.if.ua@gmail.com

+38 067 323 80 39
+38 095 00 51 444