Зв'язок з YOLO LOGO
Відправити
Записатись на курс

English Speaking Club

англійська мова в Івано-Франківську

Ми знаємо, що всі батьки хочуть бути впевненими у тому, що дитина зайнята корисною справою після шкільних занять. Але як можна реалізувати це бажання? Команда “YOLO” пропонує новий формат «взаємодії» цікавого навчання разом із відпочинком –  “English Speaking Club”.

Набір груп відбувається за віковими категоріями – 8-11 та 12-15 років, що дозволяє зблизити учнів і сприяти їх розвитку через підбір актуальних для такого віку завдань. “English Speaking Club” – це коло нових знайомих, дружня атмосфера,  випробування себе, набуття нових вмінь та навичок. А ще й можливість підготуватися до шкільного обміну чи поступлення у закордонний ВНЗ.

“English Speaking Club” – це англомовне середовище,  яке з кожним заняттям стає все цікавішим, а найголовніше – зрозумілішим. Наші викладачі – американці з досвідом викладання. Саме вони навчають наших учнів правильній вимові та граматиці, взаємодії один з одним та роботі у командах.

На такого типу заняттях відбувається обговорення проблемних питань, де кожен учень може висловити свою думку. Додаткові індивідуальні завдання дають змогу представити свої навички та вміння аудиторії, що збільшує впевненість у собі та розуміння своїх сильних сторін. А з підтримкою іноземних викладачів це стає ще більш цінним досвідом.

“English Speaking Club” дозволяє зробити процес навчання легким та цікавим, що важливо для сучасних дітей та підлітків. Майбутня розмова з іноземцями чи англійські статті більше не будуть викликати занепокоєння та тривожність!

“English Speaking Club” в “YOLO” – можливість для дітей та підлітків виділитися серед своїх однолітків.

англомовний клуб Івано-Франківськ

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(6 голосів, в среднем: 4.2 из 5)

Контакти

Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
вул. Грушевського 14

yolo.if.ua@gmail.com

+38 067 323 80 39
+38 095 00 51 444