Зв'язок з YOLO LOGO
Відправити
Записатись на курс

Десять способів ефективного запам’ятовування слів (продовження)

Постійне отримання нової інформації потребує знання та застосування ефективних стратегій роботи з нею. Сучасні дослідження підтверджують, що для ефективного запам’ятовування слів потрібно брати до уваги два аспекти: розширення мережі нейронних зв’язків, тобто поєднання нового з вже відомим, а також системне повторення нової інформації.

Експерти курсів іноземних мов “YOLO” пропонують наступних 5 простих, але ефективних способів запам’ятовування слів (про перші 5 способів читайте тут: http://yolo.if.ua/desyat-sposobiv-efektivnogo-zapam-yatovuvannya-sliv/):

  1. Станьте вчителем самі. Як відомо, найкраще запам’ятовує слова той, хто сам навчає та пояснює. Знайдіть у Вашому оточенні вдячного учня, якому Ви зможете пояснити усі фонетичні, орфографічні та семантичні особливості слів.
  2. Подружіться з піктографічним словником. Поєднуйте форму слова із його візуалізованим значенням. Сучасні піктографічні словники дають змогу детально побачити та вивчити, наприклад, назви усіх предметів інтер’єру чи деталей автомобіля. Особливо цінним є те, що інформація у словниках зібрана тематично, а тому є можливість поглибити свої тематичні знання відповідно до власних уподобань чи потреб.
  3. Читайте улюблені пісні. Переглядайте тексти пісень, які Вам подобаються, слухаючи їх. Так Ви зможете запам’ятати і написання, і правильну вимову слів.
  4. Дивіться фільми чи відео з субтитрами. Субтитри допоможуть Вам виокремити нові слова з загалу відомих, що дасть змогу поповнити власний вокабуляр новою актуальною лексикою.
  5. Створіть англомовне середовище своїми руками. Оточіть себе іноземною мовою наскільки це можливо: змініть налаштування телефону на ту мову, яку вивчаєте, слухайте та читайте новини.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(10 голосів, в среднем: 5 из 5)

Контакти

Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
вул. Грушевського 14

yolo.if.ua@gmail.com

+38 067 323 80 39
+38 095 00 51 444