Запрошуємо на відкриття оновленого освітнього центру "YOLO"

05 жовтня в Івано-Франківську на вулиці Бельведерській, 19 пануватиме святкова атмосфера. Адже саме в цей день відбудеться урочисте відкриття оновленого освітнього центру «YOLO», який став більшим, просторішим та сучаснішим. Тепер «YOLO» готує нові та ще цікавіші навчальні програми і набирає нові групи слухачів.

На відкриття, офіційна частина якого розпочнеться о 17:00, запрошують усіх охочих, щоб ознайомитись з новими сучасними аудиторіями, поспілкуватися з викладачами, поласувати смаколиками, прийняти участь у конкурсах та виграти призи. А кожен, хто протягом дня зареєструється на навчання та здійснить оплату, зможе гарантовано отримати знижку до 20%. Щоб отримати знижку на навчання, вам необхідно обрати знижку і одразу оплатити обраний курс.

Тому завітайте на святкове відкриття, щоб не втратити можливість бути одним із перших, хто зареєструється на навчання в оновленому, сертифікованому освітньому центрі «YOLO». І не забудьте зробити класне фото на пам’ять та запостити з хештегом #YOLO.

Читайте також

Детальніше
Освітній центр “YOLO” вручив перші сертифікати PTE General18.03.2019

Центр тестування Pearson Test of English при освітньому центрі “YOLO” вручив перші сертифікати PTE General.

Детальніше
Детальніше
Тренінг “Самопізнання - шлях до успіху!” від YOLO19.12.2018

Оголошуємо набір підлітків на тренінг “Самопізнання - шлях до успіху!” від  освітнього центру YOLO

Детальніше

Підписуйтесь на новини

найцікавіше на вашій пошті