Відбулось офіційне відкриття оновленого освітнього центру YOLO

5 жовтня на вул. Бельведерська, 19 відбулось офіційне відкриття оновленого офісу освітнього центру YOLO. На святі панувала чудова атмосфера, відвідувачі мали змогу взяти участь в конкурсах, виграти призи, а також отримати знижки на навчання. Також, кожен міг обговорити питання освіти та розвитку з одними з найкращих викладачів Івано-Франківська, що дуже важливо для формування довіри між учнями та вчителями.

Це святкове відкриття стало новим вектором розвитку сучасного навчання в Івано-Франківську, адже YOLO залишається одним з двох освітніх центрів в місті, які є сертифікованими відповідно до чинного законодавства центрами з надання освітніх послуг. Разом з відкриттям нового офісу, YOLO відкриває для себе і нові можливості. Оновлені та просторі класи, відмінна програма навчання – все це лише надихає працювати та розвиватись ще наполегливіше.

У планах наразі розширення вже діючих груп та курсів, а також робота над розробкою абсолютно нових напрямків навчання. Тому слідкуйте за оновленнями на нашому сайті та в соціальних мережах, щоб не пропустити найцікавіше. І звичайно приходьте вчитися та приводьте друзів: YOLO, Бельведерська, 19!

Читайте також

Детальніше
Тренінг “Самопізнання - шлях до успіху!” від YOLO19.12.2018

Оголошуємо набір підлітків на тренінг “Самопізнання - шлях до успіху!” від  освітнього центру YOLO

Детальніше
Детальніше
Набір підлітків на тренінг “Карта мрій - в пошуку скарбів"05.12.2018

Освітній центр YOLO розпочинає набір підлітків на тренінг “Карта мрій - в пошуку скарбів. Рік 2019”!

Детальніше

Підписуйтесь на новини

найцікавіше на вашій пошті