Відбулось офіційне відкриття оновленого освітнього центру YOLO

5 жовтня на вул. Бельведерська, 19 відбулось офіційне відкриття оновленого офісу освітнього центру YOLO. На святі панувала чудова атмосфера, відвідувачі мали змогу взяти участь в конкурсах, виграти призи, а також отримати знижки на навчання. Також, кожен міг обговорити питання освіти та розвитку з одними з найкращих викладачів Івано-Франківська, що дуже важливо для формування довіри між учнями та вчителями.

Це святкове відкриття стало новим вектором розвитку сучасного навчання в Івано-Франківську, адже YOLO залишається одним з двох освітніх центрів в місті, які є сертифікованими відповідно до чинного законодавства центрами з надання освітніх послуг. Разом з відкриттям нового офісу, YOLO відкриває для себе і нові можливості. Оновлені та просторі класи, відмінна програма навчання – все це лише надихає працювати та розвиватись ще наполегливіше.

У планах наразі розширення вже діючих груп та курсів, а також робота над розробкою абсолютно нових напрямків навчання. Тому слідкуйте за оновленнями на нашому сайті та в соціальних мережах, щоб не пропустити найцікавіше. І звичайно приходьте вчитися та приводьте друзів: YOLO, Бельведерська, 19!

Читайте також

Детальніше
Тренінг для профорієнтації підлітків від освітнього центру YOLO15.11.2018

Освітній центр YOLO запускає тренінги з профорієнтації для підлітків

Детальніше
Детальніше
Запрошуємо на відкриття оновленого освітнього центру "YOLO"01.10.2018

Завітайте на святкове відкриття оновленого освітнього центру "YOLO" та отримайте змогу виграти подарунки та знижки! 

Детальніше

Підписуйтесь на новини

найцікавіше на вашій пошті